![](https://www.tedmalatya.k12.tr/wp-content/uploads/2021/06/DSC_1004.jpg)
2021 Mezunlarımızı Büyük Bir Coşku ve Gurur ile Uğurladık.
30 Haziran 2021![](https://www.tedmalatya.k12.tr/wp-content/uploads/2021/06/DSC_1004.jpg)
2021 Mezunlarımızı Büyük Bir Coşku ve Gurur ile Uğurladık.
2 Temmuz 2021![](https://www.tedmalatya.k12.tr/wp-content/uploads/2021/07/IMG_20210701_143402_324-1080x480.jpg)
GURURLUYUZ!
Lise Giriş Sınavına (LGS) giren Öğrencilerimizin %36’sı yüzde beşlik (%5) dilime girerek çok önemli başarı göstermişlerdir. Bütün öğrencilerimizi kutlar, yeni başlayacakları öğretim hayatlarında başarılarının devam etmesini dileriz.
WE ARE PROUD!
36% of our students who took the High School Entrance Exam (LGS) showed great success by entering the 5% category. We congratulate all our students and wish them continued success in their new academic life.
#türkeğitimderneği #tedgelecegehazirlar #tedmalatya #Malatya #lgs2021 #lgs